CV

OBRAZOVANJE:

2002.
diplomirao slikarstvo na Accademia di Belle Arti di Brera, klasa prof. Diega Esposita, teoretski rad na temu Hrvatska umjetnost, Suvremene tendencije 1945. – 1980., mentor prof. Francesco Poli, Milano, Italija

1991.
maturirao u Školskom centru za primijenjenu umjetnost i dizajn, smjer grafički dizajn, Split

Član Hrvatske udruge likovnih umjetnika – HULU, Split (2011. – 2015. član Upravnog odbora).
Član Kulturnog vijeća za inovativne umjetničke i kulturne prakse Ministarstva kulture RH – 2016.
Član Vijeća u kulturi za muzejsko- galerijsku i likovnu djelatnost grada Splita (od 2018. predsjednik Vijeća).

Predsjednik udruge Punta arta, Zlarin

Radi kao docent na Odsjeku slikarstva Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu

SAMOSTALNE IZLOŽBE:

2018.
Naopako – Galerija kravata, Jelsa *
Naopako – Galerija umjetnina, Split *

2017.
Smetnje – Galerija K2, Križevci *
Smetnje – Galerija kula, Split *

2016.
Džungla – MKC, Split *
Nevjerojatni svijet Blavora i Kravosasa – Galerija Škola, Split *
Misli za ožujak – kustos Toni Horvatić – Galerija Studio 21, Split *

2015.
Apsolutno ništa – Greta, Zagreb

2014.
Bez naziva (s Dinom Bićanićem) – kustos Ksenija Baronica – Galerija Alkatraz, Ljubljana, Slovenija
Any Colour You Like –La Chambre Blanche, Québec, Kanada
Međunaslovi – kustos Irena Bekić – Galerija Prozori, Zagreb *

2013.
On réalise que l’on a tout perdu– Musée des Beaux-Arts de Rennes, le CRIJ Bretagne, le 4 bis- Rennes, Francuska*
Broadway Boogie- Woogie – Academia moderna, Zagreb*
Sad But True – kustos Mladen Lučić- Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula

2012.
Zlatna sredina – Galerija AŽ; Atelieri Žitnjak, Zagreb *
Kalendar (billboard projekt- koncept Boris Šitum)- Cista Provo

2011.
Everything is Under Control – kustos Ksenija Baronica – Galerija SC, Zagreb *
Možda izdrži – Studio Let 777, Dubrovnik *
Useljenje – kustos Barbara Vujanović – Galerija Meštrović, Split *

2010.
Ciklus Jedan na jedan (s Đorđem Jandrićem) – kustos Božo Majstorović – Galerija umjetnina, Split *
Nisam tako mislio – kustos Marina Viculin – Galerija Waldinger, Osijek *

2008.
You Got It! – Salon Galić, Split
Everything in Its Right Place – Galerija Miroslav Kraljević, Zagreb *

2007.
You Got It! – Galerija Vladimir Nazor, Zagreb *

2006.
The Things That Dreams are Made of – kustos Jasminka Babić – Galerija umjetnina, Split *

2005.
Above the Clouds (s Markom Tadićem) – kustos Ana Dević – Galerija Josip Račić, Zagreb *

2004.
Cirkus – kustoski kolektiv WHW – Galerija Nova, Zagreb *

2002.
Bez naziva– Galerija SC (s Claudiom Nanni i Petrom Stanovićem), Zagreb *
Still Life, MMC Palach, Galerija OK, Rijeka

1998.
Choosing Peace Together – Lapidarij zavičajnog muzeja Poreštine, Poreč

1997.
Naos – kustos Diego Esposito – Accademia di Belle Arti di Brera, Milano, Italija

GRUPNE IZLOŽBE (izbor):

2018.
40. Splitski salon – podrumi Dioklecijanove palače, Split
13. Trijenale hrvatskog kiparstva – Gliptoteka HAZU, Zagreb *
Beogradski susreti 2018.– Centar FLU, Beograd, Srbija *
Dunavski dijalozi 2018.– Likovni salon KCNS, Novi Sad, Srbija *
Changer festival– povijesna jezgra, Šibenik
T-HT nagrada@msu.hr – Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb *
Nesvrstani – Lauba, Zagreb *

2017.
Post pismenost– kustosi Julija Tomasović i Vice Tomasović- Galerija AZ, Omiš *
Vizura aperta– kustos Davorka Perić- Janjina
Arhitektura u suvremenoj umjetnosti– kustosi Jasminka Babić i Branko Franceschi- Galerija umjetnina, Split *

2015.
Sweet and Sour: Split Stories– kustos Branko Franceschi- Galerija Esernyős, Budimpešta, Mađarska *
Velika izložba– kustos Tomislav Brajnović – Studio Golo brdo, Rovinjsko selo
Light my arthouse – kustosi Maja Jeličić i Filip Bubalo, Veneranda, Hvar

2014.
(Ne)postojanost prostora – kustosi Vanja Babić i Neva Lukić – Galerija Prsten, Zagreb *
Više od sporta – kustosi Branka Benčić i Tonći Kranjčević Batalić, MKC, Split
Prizori od svjetla, za Julija – kustos Blaženka Perica- Galerija Kazamat, Osijek *
T-HT nagrada@msu.hr – kustos Ivana Kancir – Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb *

2013.
Rječnik svakodnevnih interakcija– kustos Irena Bekić- Galerija Prozori, Zagreb *
38. Splitski salon: Maštanja – Izmještanja – kustosi Blaženka Perica, Janka Vukmir- Obala hrvatskog narodnog preporoda, Split *
Kriza 2 / Apatija – kustos Mladen Lučić- Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula; Galerija Klovićevi dvori, Zagreb *

2012.
Dimenzije humora – kustos Blaženka Perica- Podrumi Dioklecijanove palače, Split; MMC Luka, Pula; Galerija Klovićevi dvori, Zagreb *
Sub- Art – organizatori Ivo Deković, Loren Živković Kuljiš- Svjetionik Mulo
Symposion / Dominacija – koncept Vanja Pagar, ekspoze Branko Cerovac – Art radionica Lazareti, Dubrovnik

2011.
Dimenzije humora – kustos Blaženka Perica- Galerija Kazamat, Osijek *
SHORTZ- 2 festival kratkog filma i videa – Multimedijalni centar Akademije umetnosti, Novi Sad, Srbija *
Snapshoot- Grad – kustos Marina Viculin- Novogradnja u gradskoj četvrti Trnje i Galerija Klovićevi dvori, Zagreb
Iron applause.net – kustosi Lucia Gavulova, Tijana Stepanović- Slovak National Gallery, Bratislava, Slovačka *
Od kipa do ispovijedi / autoportret- autobiografija – kustosi Ive Šimat Banov, Liljana Velkovski, Dalibor Prančević- Galerija Klovićevi dvori, Zagreb *
Splitski likovni trenutak – kustos Toni Horvatić- Galerija Kazamat, Osijek
Dla dzieci i dla dorosłych. For Kids and Adults – kustosi Dušica Dražić, Anna Mituś, Una Popović, Joanna Stembalska- Awangarda Gallery, BWA Wrocław, Wrocław, Poljska *
51. Annale – Nismo sretni – kustos Janka Vukmir- Istarska sabornica, Poreč
255.804 km2 – Young art from the former Yugoslavia – kustosi Alenka Gregorič, Mateja Podlesnik, Brot Kunsthalle, Beč, Austrija *
Slika od zvuka – kustos Evelina Turković – Muzej suvremene umjetnosti, Galerija NO, Zagreb; Lazareti, Dubrovnik *
Symposion /nitko i ništa u vijećnici – koncept Marin Zorić, Vanja Pagar, Hrvoje Cokarić, Branko Cerovac – Stara gradska vijećnica, Split
Volume Collection – kustos Nemanja Cvijanović – Muzej moderne i suvremene umjetnosti, Rijeka; MKC, Split *

2010.
Slika od zvuka – kustos Evelina Turković – MKC, Split *
Tu smo 2 – kustos Mladen Lučić – Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula
255.804 km2- Young art from the former Yugoslavia – kustosi Alenka Gregorič, Mateja Podlesnik – Mestna galerija 1, Ljubljana, Slovenija *
Moderna (Post) Moderna – kustosi Radovan Beck, Mladen Lucić, Božo Majstorović, Damir Sokić – Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula *

2009.
Moderna (Post) Moderna – kustosi Radovan Beck, Mladen Lucić, Božo Majstorović, Damir Sokić – Galerija umjetnina, Split *
36. splitski salon: Readymade – rukotvorina – igračka – kustos Dalibor Prančević – MKC, Split *
X. trijenale hrvatskog kiparstva Gliptoteka HAZU, Zagreb *
Pogled na grad – kustos Jasminka Babić – Galerija Fonticus, Grožnjan *
Visiting – kustos Gordana Bralić – FAFA Gallery, Helsinki, Finska *

2008.
Art Night, 18th Street Arts Center, Santa Monica, SAD
Donumenta – kustos Janka Vukmir – Regensburg, Njemačka *
Tu smo – kustos Mladen Lučić, Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula *
Artikulacija prostora / Radovi u tijeku – kustos Božo Majstorović – Bedem Cornaro, Split *
Joint Exhibition of Young Visual Artists Awards Winners, Magacin, Beograd, Srbija *
Otočna karta – kustos Marina Viculin – Galerija Klovićevi dvori, Zagreb *
4. hrvatski trijenale crteža – kustosi Margarita Sveštarov Šimat i Ružica Pepelko – Gliptoteka HAZU, Zagreb *
Paso Doble – kustosi Branko Franceschi i Ana Janevski – MKC, Split *
Izložba u boji – kustos Toni Horvatić – Močvara, Zagreb; MKC, Split; Art radionica Lazareti, Dubrovnik *
Punta Arta – Otočna karta – kustos Marina Viculin – Aldura, Zlarin

2007.
35. splitski salon – kustos Toni Horvatić – Akvarij Bačvice, Split*
Finale 2007! Nagrada Radoslav Putar – stručni odbor Tina Gverović, Jasna Jakšić, Darka Radosavljević, Janka Vukmir, Jerica Ziherl – Galerija Galženica, Velika Gorica *
42. zagrebački salon vizualne umjetnosti – kustosi Božo Majstorović, Ivan Faktor, Mladen Lučić – Zagrebački velesajam, Paviljon 19, Zagreb *

2006.
IX. trijenale hrvatskog kiparstva, Gliptoteka HAZU, Zagreb *
Normalizacija – posvećeno Nikoli Tesli – kustoski kolektiv WHW – Galerija Nova, Zagreb *
Splitska suvremena umjetnost – Nova generacija – kustos Božo Majstorović – Galerija umjetnina, Split; Dom hrvatskih likovnih umjetnika, Zagreb *

2005.
Ropažu Pleners, Ropaži, Latvija

2004.
Festival Of New Art – FONA (Urbano – prirodno), Korzo, Rijeka
ArtiST Now – Jedan podzemni vrt – kustos Dragica Čakić – Podrumi Dioklecijanove palače, Split *
Jugoslovenski bijenale mladih – (Još uvek) bez naziva – kustosi Svebor Midžić, Siniša Mitrović, Ana Nikitović, Jelena Vesić – Centar za savremenu kulturu Konkordija, Vršac, Srbija i Crna Gora *

2003.
33. splitski salon – kustos Vinko Srhoj – Obala hrvatskog narodnog preporoda (Riva), Split *
Urbane intervencije, Matica hrvatska, Križevci, i Atrij gradske galerije, Križevci
Novi hrvatski turizam – kustosi Damir Čargonja i Branko Cerovac – Goli otok
16. Adria Art Annale, Podrumi Dioklecijanove palače, Split *
Festival Of New Art – FONA – kustosi Olga Majcen, Sunčica Ostoić – Tvornica Torpedo, Rijeka

2002.
15. Adria Art Annale, Podrumi Dioklecijanove palače, Split *
Novi hrvatski turizam – kustosi Damir Čargonja i Branko Cerovac – Goli otok

2000.
Glocal – kustos Diego Esposito – XXL Gallery, Sofija, Bugarska
Quotidiana ’00 – kustosi Virginia Baradel, Stefania Schiavon, Guido Bartorelli – Galleria Civica, Padova, Italija *
Workshop Europe – kustos Enrico R. Comi – Contemporary Art Centre Spazio Umano, Milano, Italija
Tracce di un seminario – kustosi Giacinto Di Pietrantonio, Angela Vettese – Galleria Via Farini, Milano, Italija

1999.
Mostra fine corso – kustosi Haim Steinbach, Giacinto Di Pietrantonio, Angela Vettese – San Francesco, Como, Italija *
Salon I° ’99 – Museo della permanente, Milano, Italija *

* katalog

NAGRADE:

2018.
Velika nagrada 13. Trijenala hrvatskog kiparstva – Gliptoteka HAZU, Zagreb
3. Nagrada T-HT nagrada@msu.hr – Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb

2017.
Vizura aperta- druga nagrada

2013.
Slobodna Dalmacija- posebno priznanje za umjetnost- projekt Fast Forward (autor projekta s Božom Majstorovićem)

2011.
posebno priznanje SHORTZ-2, festival kratkog filma i videa, Novi sad, Srbija

2007.
dobitnik Nagrade Radoslav Putar
dobitnik velike nagrade 35. splitskog salona – Nagrada Emanuel Vidović

WORKSHOPOVI, ARTIST IN RESIDENCE PROGRAMI:

2018.
Beogradski susreti 2018.- – Centar FLU, Beograd, Srbija

2014.
Résidence de création, La Chambre Blanche, Québec, Kanada

2013.
Résidence de création, Association Travesías, PHAKT – Centre Culturel Colombier, Rennes, Francuska

2008.
International Artists in Residence Exchange, 18th Street Arts Center, Santa Monica, SAD
Young Visual Artists Award Residence, ISCP, New York, SAD

2007.
Naracije, MedILS, Split

2005.
Ropažu Pleners, Ropaži, Letonija
6th Meeting Of Mediterranean Schools of Art,
Point Of Social Exchanges – voditelj workshopa (s Tonijem Meštrovićem), Alger, Alžir

2004.
Speak Up!, Rooseum, Malmö, Švedska

2000.
Workshop Europe, Contemporary Art Centre Spazio Umano, Milano, Italija

1999.
Advanced Course In Visual Arts, visiting professor Haim Stainbach, Fondazione Antonio Ratti, Como, Italija

RADOVI U KOLEKCIJI I JAVNI RADOVI:

Smetnje, Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb

You’ll Never Get to Heaven (TRA-LA-LA), Muzej suvremene umjetnosti Istre, Pula

Penali, Galerija umjetnina, Split

Instant Monument, Galerija umjetnina, Split
Golf Car, Zlarin

AUTOR TEKSTOVA:

2018.
predgovor izložbe Sprint, HULU Split

2017.
predgovor izložbe Strukture prikrivanja / Parcela – Lana Stojićević, Galerija Sv. Krševana, Šibenik

2016.
predgovor izložbe Spin – Almissa Open Art festival, HULU Split

2013.
predgovor izložbe – Dino Bićanić, HULU Split

2011.
predgovor izložbe IKEA – Za Dom spremni! – Nemanja Cvijanović, Galerija umjetnina, Split
predgovor izložbe Traces – Nataša Ljubetić, HULU Split
predgovor izložbe Južna obratnica – Marko Tadić, Zlatan Vehabović, MKC Split

2010.
predgovor izložbe Ciklus – Viktorija Miletić, HULU Split

2009.
predgovor izložbe Play Girl – Ivana Resić Šore, HULU Split

2005.
Čeitri autora i slika, Morsko prase br. 6, Kratis, Sv. Nedjelja

KUSTOSKI KONCEPTI, ORGANIZACIJA, POSTAV IZLOŽBI:

2018.
kustos i autor postava izložbe Sprint, Stara gradska vijećnica, Split

Vinko Barić, Dino Bićanić, Valentino Bilić Prcić, Tanja Deman, Ivan Ladislav Galeta, Momčilo Golub, Kustoski kolektiv Horizont, Kažimir Hraste, Ilija i Zrno Žita, Velibor Janković, Zoran Krpetić, Oskar Kogoj, Siniša Labrović, Vasko Lipovac, Boris Ljubičić, Jakša Matošić, Frano Missia, Neno Mikulić, Renata Poljak, Tanja Ravlić, Sandra Sterle, Lana Stoićević, Boris Šitum, Darko Škrobonja, Matko Trebotić

2017.
autor koncepta i postava izložbe Rub skulpture / The Edge of Sculpture, Zlarin

Neven Bilić, Đorđe Jandrić, Alem Korkut, Ines Krasić, Loren Živković Kuljiš

postav izložbe Gorki Žuvela – Spekulativno – kustos Jasminka Babić – Galerija SC, Zagreb

organizacija i postav izložbe Produkcija 2017. / završna izložba Slikarskog odsjeka, MKC Split

2016.
autor koncepta projekta Utorkom u Galeriji / Fast Forward– samostalne izložbe studenata Umjetničke akademije i studenata Filozofskog fakulteta (s Božom Majstorovićem)- Galerija umjetnina, Split

Dragoslav Dragičević, Lana Stojićević, Tina Vukasović, Đani Martinić, Tamara Bilankov, Petar Katavić, Katrin Novaković, Ante Duraković, Ela Gašperov, Igor Zdunić, Ivana Kevo, Oliver Mišura, Anita Miloš, Darko Škrobonja, Nina Kamenjarin, Hrvoje Pelicarić, Lana Beović, Božo Kesić, Antonija Mihovilović, Ivana Vukušić

organizacija i postav izložbe Matko Trebotić – Radovi na papiru, Zavičajni muzej Vesne Parun, Zlarin

organizacija i postav izložbe Vizura otoka: turizam, kustos Davorka Perić, Zlarin

Ivana Jelavić, Mirna Shourgot, Vedran Perkov, Leon Lučev, Vlado Paulić, Daria Štrelov, Martin Šatović, Josipa Krolo, Svjetlana Dean, Tamara Bjažić Klarin, Boris Poljak, Alem Korkut, Vlasta Žanić, Boris Greiner, Igor Grubić, Igor Bezinović, Slaven Tolj, Mia Roth, Tonči Čerina, Mara Fortunatović, Marko Ercegović, Goran Škofić, Sanja Šamanović, Jelena Perić-Bulaja, Ines Gverić Korkut, Ivana Pegan Baće, Ivan Tudek, Tonči Gaćina, Sandro Đukić, Hrvoje Petek, Studenti Umjetničke Akademije U Splitu: Ana Rakidžija, Dijana Šehić, Tonči Crnković Djeca: Ivan Lučev, Ela Lučev, Zoe Lučev, Irma Korkut, Istok Korkut, Zoe Tolj, Zita Tolj, Sara Vučić-Šneperger, Jakob Vučić-Šneperger, Lea Bulaja, Nika Čerina, Roko Čerina, Milo Fortunatović Ercegović, Bartol Babić Vukmir, Margita Baće, Martin Baće, Jan Shourgot, David Shourgot

kustos i autor postava izložbe Spin – Almissa Open Art festival- Gradski muzej Omiš, Ilirsko sjemenište: Galerija A – Z, crkva Sv. Duha, javni prostori- Omiš

Milijana Babić, Gildo Bavčević, Dino Bićanić, Petar Brajnović, Tomislav Brajnović, Dražen Budimir, Hrvoje Cokarić, Boris Cvjetanović, Marko Ercegović, Igor Eškinja, Ivan Faktor, Momčilo Golub, Vojin Hraste, Đorđe Jandrić, Ivana Jelavić, Božidar Jurjević, Ante Kuštre, Tihomir Matijević, Toni Meštrović, Vanja Pagar, Predrag Pavić, Igor Ruf, Davor Sanvincenti, Lana Stojićević, Goran Škofić, Darko Škrobonja, Marko Tadić, Ivan Tudek, Tina Vukasović, Vlasta Žanić, Loren Živković Kuljiš

autor koncepta i postava izložbe Another Else / Drugo drugo, izložba četvoro hrvatskih kipara, Zlarin

Vojin Hraste, Predrag Pavić, Igor Ruf, Ivan Tudek

2015.
autor koncepta projekta Utorkom u Galeriji / Fast Forward– samostalne izložbe studenata Umjetničke akademije i studenata Filozofskog fakulteta (s Božom Majstorovićem)- Galerija umjetnina, Split

Denis Vitaljić i Ines Eterović, Zela Luša i Dora Barbarić, Darja Ikica i Dora Derado, Darko Škrobonja i Ivana Vukušić, Nina Kamenjarin i Vanda Franičević, Jadranka Kljajić i Jasmina Šarić, Marko Grgat i Anđela Prnjak, Nina Dajak i Josipa Begonja, Hrvoje Pelicarić i Petra Dajak

2014.
autor koncepta projekta Utorkom u Galeriji / Fast Forward– samostalne izložbe studenata Umjetničke akademije i studenata Filozofskog fakulteta (s Božom Majstorovićem)- Galerija umjetnina, Split

Edi Radan i Anđelko Mihanović, Ida Skoko i Tomislav Poljanec, Igor Zdunić i Vanda Franičević, Luka Radica i Dorja Mandina Bulog, Ivana Kevo i Petra Dajak, Oliver Mišura i Klara Čapalija, Anita Miloš i Antonija Šućur, Milivoj Popović i Josipa Begonja, Dijana Šehić i Ana Žanko, Dragan Đokić i Meri Vesanović
organizacija i postav izložbe Otočna karta 2, kustos Marina Viculin, Zlarin
Boris Cvjetanović, Tijana Đapović, Marko Ercegović, Ivan Faktor, Boris Greiner, Božo Jurjević, Jerko Macura, Vlado Martek, Toni Meštrović, Petra Mrša, Mejra Mujičić, Nadija Mustapić, Sara Perović, Davor Sanvicenti, Ivana Resić Šore, Mirjana Vodopija, Vlasta Žanić, Tina Vukasović

su-autor koncepta, organizacija i postav izložbe Prizori od svjetla, za Julija, (autor koncepta i kustos Blaženka Perica, suradnik na projektu Tina Vukasović), Galerija Kazamat, Osijek

Gildo Bavčević, Ivan Faktor, Vladimir Frelih, Julije Knifer, Vedran Perkov, Goran Petercol, Ana Petrović, Viktor Popović, Igor Ruf, Davor Sanvicenti, Damir Sokić, Mirjana Vodopija, Tina Vukasović

2013.
organizacija rezidencijalnog programa Punta Arta i postav izložbe, kustos Marina Viculin, Zlarin

Boris Cvjetanović, Ivan Faktor, Boris Greiner, Božo Jurjević, Jerko Macura, Vlado Martek, Petra Mrša, Mejra Mujičić, Sara Perović, Davor Sanvicenti, Mirjana Vodopija, Vlasta Žanić, Tina Vukasović

autor koncepta projekta Utorkom u Galeriji / Fast Forward– samostalne izložbe studenata Umjetničke akademije i studenata Filozofskog fakulteta (s Božom Majstorovićem)- Galerija umjetnina, Split

Katrin Novaković i Katarina Sučić, Ante Duraković i Katarina Duplančić, Blaž Klarić i Rudolf Maretić, Kristina Šušnjara i Andrea Trutanić, Adna Bakija i Viktorija Žuvela, Ela Gašperov i Dora Derado, Silvija Abramović i Kristina Petričević, Matej Bosnić i Martina Vuković, Mario Leko i Marita Pastuović, Damjan Barić i Jasmina Šarić

2012.
autor koncepta projekta Utorkom u Galeriji / Fast Forward– samostalne izložbe studenata Umjetničke akademije i studenata Filozofskog fakulteta (s Božom Majstorovićem)- Galerija umjetnina, Split

Vilma Reljić i Božo Kesić, Dragoslav Dragičević i Antonija Mihovilović, Luka Mimica i Mirjana Malovan, Lana Stojićević i Lana Beović, Tina Vukasović i Jelena Pavlinušić, Domagoj Burilović i Anita Dinielli, Anja Jelaska i Gabrijela Terze, Đani Martinić i Lana Brajković, Tamara Bilankov i Mia Raos, Petar Katavić i Ines Nimac

organizacija i postav izložbe Dimenzije humora (s Viktorom Popovićem i Sonjom Gašperov)– kustos Blaženka Perica- Podrumi Dioklecijanove palače, Split; MMC Luka, Pula; Galerija Klovićevi dvori, Zagreb

Željko Badurina, Snježana Ban, Dino Bićanić, Dražen Budimir, Nemanja Cvijanović, Igor Eškinja, Ivan Fijolić, Alen Floričić, Vladimir Frelih, Sonja Gašperov, Luka Hrgović, Danijel Kovač, Ines Krasić, Denis Krašković, Siniša Labrović, Tihomir Matijević, Vedran Perkov, Viktor Popović, Dragana Sapanjoš, Josip Špika, Ivan Tudek, Goran Škofić, Anton Svetić, Stipan Tadić

član žirija i postav izložbe XI trijenale hrvatskog kiparstva (s Blaženkom Pericom, Đorđem Jandrićem, Petrom Barišićem)– Gliptoteka HAZU, Zagreb

2011.
organizacija i postav izložbe Dimenzije humora (s Viktorom Popovićem i Sonjom Gašperov)– kustos Blaženka Perica , Galerija Kazamat, Osijek

Željko Badurina, Snježana Ban, Dino Bićanić, Dražen Budimir, Nemanja Cvijanović, Igor Eškinja, Ivan Fijolić, Alen Floričić, Vladimir Frelih, Sonja Gašperov, Luka Hrgović, Danijel Kovač, Ines Krasić, Denis Krašković, Siniša Labrović, Tihomir Matijević, Vedran Perkov, Viktor Popović, Dragana Sapanjoš, Josip Špika, Ivan Tudek, Goran Škofić, Anton Svetić, Stipan Tadić

postav izložbe Snapshot Grad – kustos Marina Viculin, Novogradnja u gradskoj četvrti Trnje i Galerija Klovićevi dvori, Zagreb

postav izložbe Branko Ružić – Ljudi (obiteljska kolekcija) – kustos Marina Viculin – Galerija Kazamat, Osijek

2010.
koordinator projekta Premijere – serije samostalnih izložbi studenata Umjetničke akademije u Loggi Pučkog otvorenog učilišta u Splitu

Milan Stanić, Frane Šitum, Vilim Hälbarth, Tina Rade

2009.
postav izložbe Zelena karta – kustos Ivana Meštrov – Zlarin

Yan Geraud, Lucie Galand, Eric Valette (Francuska), Katalin Schaak (Njemačka)

prezentacija videoradova James Newitt (Australija) – Kino Ispo’ Leroja, Zlarin

koordinator projekta Premijere – serije samostalnih izložbi studenata Umjetničke akademije u Loggi Pučkog otvorenog učilišta u Splitu

Milena Meštrović, Marko Marković, Damira Kalajžić, Sunčica Jerković, Sanja Burazin, Nataša Pavlov, Marin Krstić, Josipa Šarić, Viktorija Miletić, Marija Ančić

2008.
pokretanje projekta Premijere – serije samostalnih izložbi studenata Umjetničke akademije u Loggi Pučkog otvorenog učilišta u Splitu, Hrvatska (s Gorkom Žuvelom i Helenom Petrinović)

Dino Bićanić, Josip Jurić, Mario Franić, Vojin Hraste, Katarina Marović, Ana-Marija Obradović, Ivana Resić, Igor Lušić, Nina Podrug, Zrinka Barbarić

organizacija i postav izložbe studenata Umjetničke akademije – MKC, Split (s Gorkim Žuvelom, Sonjom Gašperov i Tanjom Ravlić)

organizacija izložbe Otočna karta, kustos Marina Viculin – Galerija Klovićevi dvori, Zagreb

Valdo Martek, Vlasta Žanić, Mirjana Vodopija, Ivana Jelavić, Mejra Mujčić, Toni Meštrović, Igor Kuduz, Nemanja Cvijanović, Igor Eškinja, Siniša Labrović, Lovro Artuković, Nika Radić, Danijel Kovač, Vedran Perkov

2007.
organizacija i postav izložbe Otočna karta, kustos Marina Viculin, Zlarin

Valdo Martek, Vlasta Žanić, Mirjana Vodopija, Ivana Jelavić, Mejra Mujčić, Toni Meštrović, Igor Kuduz, Nemanja Cvijanović, Igor Eškinja, Siniša Labrović, Lovro Artuković, Nika Radić, Danijel Kovač

2006.
organizacija i postav izložbe studenata Umjetničke akademije – Vila Oršić, Varaždin (s Jasminkom Babić, Sonjom Gašperov i Mihaelom Gibom)

organizacija i postav izložbe Svako ima svoje idro – kustos Marina Viculin – Kažerma, Zlarin

Vlado Martek, Boris Demur, Ivana Jelavić, Mate Adum, Davor Šarić, Rudolf Sremac

organizacija i postav izložbe Transformacije – kustos Jasminka Babić – Kažerma, Zlarin

Igor Eškinja, Alem Korkut, Loren Živković- Kuljiš

postav izložbe studenata Umjetničke akademije – Galerija Ghetto, Split

postav izložbe studenata Umjetničke akademije – Podstrana

2005.
suosnivač projekta Punta Arta – muzej na otoku – voditeljica Marina Viculin

organizacija izložbe fotografija Potjera – kustos Marina Viculin – Kažerma, Zlarin

Mijo Vesović, Jasenko Rasol, Ivan Posavec

autor koncepta i postava izložbe Četri autora i slika – Kažerma, Zlarin

Viktor Popović, Toni Meštrović, Marko Tadić, Petar Stanović

postav izložbe studenata Umjetničke akademije – Podstrana

organizacija i postav izložbe studenata Umjetničke akademije – Foaje HNK , Split

2002.
selektor stranih autora u sklopu projekta Novi hrvatski turizam – Goli otok
Kristine Alksne (Latvija), Woong-Jong Yoo (J. Koreja), Yuki Konsyo (Japan), David Francesconi (Italija – Slovenija)